KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16231014
nr 1623 1014
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, 1897. Signerad med blyerts, porträtt av Carl Larson. Bladets mått: 28x19 cm, yttermått inklusive ram: 41x27 cm
Utrop:
15.000 kr
Såld:
10.000 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:14:05
23/5 16:34:32
25/5 21:02:23
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Klassiska
27 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn